تبلیغات
سوپر مبارز - آقای هاشمی تا کی می خواهید خط موازی نظام بمانید؟؟
 
سوپر مبارز
قال الله تعالی:«...والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا...»
درباره وبلاگ


سلام ما اومدیم مبارزه.هل من مبارز؟؟؟؟

مامور مخصوص حاکم بزرگ...

یه مبارز استشهادی با سری بشدت سودایی وزبانی سرخ...به رنگ خون شهید

خلاصه میخوام دوست یا دشمن جدید پیدا کنید.بستگی داره مستکبر باشید یا مستضعف یا مبارز...تاحالا مطالعتون کردم از این به بعد وراندازتون میکنم وشما منو مطالعه کنید...دوران جنگ بچه بودم ولی حالا یه مبارز شدم و افتادم به جون دشمنای اسلام و انقلاب اسلامی و انشالله خاری در چشم اسراییل و استخوانی در گلوی آمریکا وانگلیس و...وعصای دست موسای زمان،ولی عزیزتر ازجان بسیجیان عالم،آسیدعلی آقای خامنه ای.باشد که باعث معجزه شویم و سامری های جهان را بشدت برنجانیم...بحول و قوه الهی آمده ایم و سربند یازهرایمان نشان قوت ماست...یاعلی مدد

مدیر وبلاگ : alireza mobarez
نویسندگان
نظرسنجی
سطح مطالب این وبلاگ را در چه حدی می بینید؟

افشاگری وزیر اطلاعات از تیپولوژی سیاسی هاشمی وخاتمی

 

به گزارش بولتن نیوز، حجت الاسلام حیدر مصلحی در بخشی از سخنرانی دیروز خود به جزئیاتی از ماجرای فتنه 88 نیز اشاره کرد. وی با بیان اینکه عده ای به دنبال تطهیر سران فتنه هستند، گفت: کسی که جزو سران فتنه بوده و انقلاب و نظام به دلیل یک سری ملاحظات او را مانند آن دو تن دیگر چندان محصور نکرده و به او آزادی عمل داده است امروز امر بر او اشتباه نشود که انقلاب یادش رفته این آقا در فتنه چه نقشی ایفا کرده است.اگر چه حیدر مصلحی نامی از شخص موردنظر نبرد اما همگان می دانند که منظور وی کسی نیست جز سیدمحمد خاتمی. خاتمی همان کسی است که...

به اعتقاد بسیاری از ناظران نقشی به مراتب مهم تر و پررنگ تر از دو فتنه گر دیگر،یعنی موسوی و کروبی دارد. به باور بسیاری از کارشناسان،پشتوانه های فکری و راهبردهایی که خاتمی و یارانش ارائه می دادند، منجر به عملکرد موسوی و کروبی می شد.در حقیقت می توان گفت موسوی و کروبی، تنها عامل اجرای فرامین خاتمی و اتاق فکر مرکزی فتنه بودند.طبق اعترافات عوامل فتنه 88، از مدت‌ها قبل از انتخابات دهم، جلساتی تحت عنوان بررسی انتخابات دهم توسط اعضاء احزاب برانداز مشارکت،سازمان مجاهدین،کارگزاران و با حضور خاتمی برگزار می‌شد و  این افراد در آن جلسات به بیان نظرات خود پیرامون انتخابات ریاست جمهوری می‌پرداختند.

برای مثال در این‌باره ابطحی، یکی از بازداشتی های فتنه 88 چنین می‌گوید:"جلسات ثابت دیگری بود که هر دو هفته یک بار صبح پنج شنبه در منزل اعضاء تشکیل می شد. این جلسه هم در دو سال گذشته تقریباً همه بحث های آن در مورد انتخابات بوده و پیش از این جلسه مواد بحث در جلسه دوشنبه در حضور آقای خاتمی را بررسی می کردیم و مسیر بحث های آن مثل مسیر بحث های جلسه دوشنبه بود."

 و نیز مصطفی تاج‌زاده، یکی دیگر از بازداشتی های فتنه 88 که متأسفانه هنوز هم از رأفت نظام اسلامی سوءاستفاده کرده و باز هم مشغول فتنه گری است، در این مورد گفته است: "با دوستان قدیم كه اكثرا سابقه فعالیت در ارشاد داشتیم و از نزدیكان آقای خاتمی بودیم چند سال است كه پنجشنبه ها ماهی یك بار صبحانه دور هم جمع می شویم.یشتر بحث هایی صورت می گرفت كه منجر به پذیرش كاندیداتوری آقای خاتمی باشد مثل فعال شدن مجمع روحانیون، مشاركت و سازمان . به جز رضا خاتمی و محمد صدر همه موافق بودند كه آقای خاتمی تنها كسی است كه می تواند احمدی نژاد را شكست دهد."

و نیز: "روزهای دوشنبه یك هفته در میان در مورد مسائل داخلی و خارجی با آقای خاتمی جلسه داریم جلسات سیاست داخلی با مسئولیت اقای امین زاده تشكیل می شود. جلسات سیاست خارجی با مسئولیت دكتر محمد صدر برگزار می شود در جلسه سیاست داخلی در یك سال گذشته مسأله انتخابات مطرح بود كه تبدیل به جزوه ای شد. آقای خاتمی دو سوال مطرح كرد یكی اینكه آیا انجام اصلاحات در ایران منوط به حضور در حكومت است یا می توان بیرون از حكومت اصلاحات را انجام داد دوم اینكه چطور می توان در حكومت وارد شد اما آلوده حكومت نشد."

خاتمی البته بعد از فتنه 88 تا به امروز، هنوز هم بر همان روال عمل کرده و در دیدارهای خصوصی خود با برخی افراد معلوم الحال، همچنان بر سیاق گذشته عمل کرده است.

اما سخنان امروز وزیر محترم اطلاعات، روی دیگری هم داشت. او به جز خاتمی، در مورد نقش کلیدی شخص دیگری هم در به وجود آوردن فتنه 88 سخن گفت.

حیدر مصلحی با انتقاد از ساخت پروژه ای به نام "منجی سازی کاذب" که بقایای فتنه 88 به دنبال آن هستند گفت: کسی که خود را پیشگوی حوادث 88 عنوان می کند و می گوید "من گفتم، من بیانیه دادم" در حقیقت پیشگویی نکرده است، ما اطلاعات دقیقی داریم که این آقا در فتنه دست داشته است.

وزیر اطلاعات افزود: زمانی که رهبری در نماز جمعه آن خطبه ها را بیان فرمودند چه کسی بود که نامه بدون سلام علیکم داد؟

وزیر اطلاعات اگرچه نامی از این شخص هم نبرد اما کیست که نداند منظور او، هاشمی رفسنجانی بوده است؟ و مگر در تاریخ انقلاب اسلامی، چند "نامه بدون سلام" به رهبر جامعه اسلامی نوشته است جز همان نامه معروف هاشمی رفسنجانی، چند روز قبل از انتخابات سال 88؟!

نامه ای که به باور بسیاری از صاحبنظران، شروع فتنه 88 را باید از همان جا بدانیم. نامه ای که در آن هاشمی به صراحت اعلام کرده بود، آتشفشان هایی در حال شکل گیری است:

"بر فرض اینکه اینجانب صبورانه به مشی گذشته ادامه دهم، بی‌شک بخشی از مردم و احزاب و جریانها این وضع را بیش از این بر نمی‌تابند و آتش‌فشانهایی که از درون سینه‌های سوزان تغذیه می‌شوند، در جامعه شکل خواهد گرفت که نمونه‌های آن را در اجتماعات انتخاباتی در میدانها، خیابانها و دانشگاهها مشاهده می‌کنیم."

بلافاصله پس از انتشار این نامه، علی هاشمی رفسنجانی در ستاد قیطریه و در جمع شش نفر از اعضای اصلی ستاد موسوی با هیجان وصف ناپذیری اعلام کرد: "این نامه حاج آقا خیلی تند است. ما داریم آن را چاپ می کنیم، شما هم بگویید چاپ کنند. باید دست به دست هم بدهیم تا موج ایجاد کند. حاج آقا گفته اند یا اینجا کار خراب می شود یا فضا بر می گردد."

ساعاتی پس از انتشار این نامه، موج رسانه ای که برای آن از سوی قرارگاه اصلی و کانون مرکزی فتنه برنامه ریزی شده بود نیز آغاز شد. سایت آفتاب نیوز وابسته به مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، به جای آنکه به فکر "مصلحت نظام" باشد، خبری را به دروغ منتشر کرد تا بیش از پیش نشان دهد که اعضاء مرکز تحقیقات استراتژیک، وابسته به کدام جریان فکری هستند. متن این خبر بدین شرح بود: "تنها چند ساعت پس از انتشار نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی به حضرت آیت الله خامنه ای، ایشان با رهبر معظم انقلاب دیدار کرد. بنابر اظهار یک منبع آگاه پس از این دیدار آیت الله هاشمی رفسنجانی با ابراز خرسندی و رضایت کامل از گفتگوهای انجام شده اظهار داشتند: این دیدار یکی از دیدارهای کارساز من با رهبری معظم انقلاب بوده است."

روز بعد، یعنی 20 خرداد ماه 1388 نیز روزنامه "جمهوری اسلامی"، ارگان رسمی تبلیغ هاشمی رفسنجانی نیز تیتر اصلی روزنامه خود را به همین خبر دروغ اختصاص داد تا بیش از پیش، طراحی و برنامه ریزی های صورت گرفته فتنه گران را مشخص کند. این خبر البته توسط ستادهای انتخاباتی موسوی و کروبی نیز به صورت پیامک به تلفن های همراه ارسال شد.

همان روز اما دفتر رهبر انقلاب، با انتشار بیانیه ای، دروغ بودن این خبر را فاش ساخت. در این بیانیه آمده بود:"در پی شایعات مطرح شده در خصوص پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه حجت الاسلام و المسلمین هاشمی رفسنجانی، یک مقام آگاه در دفتر مقام معظم رهبری ضمن تکذیب شایعات اعلام داشت هیچگونه پاسخی از سوی معظم له داده نشده است."

تکذیب خبر این دیدار از سوی دفتر رهبری، توانست پروژه رسانه ای فتنه گران را با مشکل روبرو کند. سیاسیون و دلسوزان انقلاب اسلامی نیز که نسبت به انتشار این نامه ناراحت شده بودند، هرکدام به سهم خود اعتراض خود را نسبت به هاشمی نشان دادند.

قابل توجه اینکه حضرت آقای هاشمی در سخنان اخیر خودشان پا را از این فراتر گذاشته وثابت کرده اند که قرابت فکری خود را نیز با انقلاب ونظام زیر سوال برده اند که منجر به واکنش روشنفکران متعهد ودلسوزان نظام و واکنش ونامه نگاری حدود 100 نفر ازنمایندگان مجلس علیه مواضع انحرافی ایشان شده اند،که بحث انحصار ولایت درچهارده معصوم و بنوعی طعنه زدن به ولایت فقیه و همچنین دوستی با مردم اسرائیل و تعامل منطقی وسازش باآمریکا وابر قدرت تلقی کردن آن از جمله بیانات گوهر بار حضرت مستطاب میباشد.آقای هاشمی دوخط موازی همدیگر را قطع نمیکنند الی الابد.پس تا به موزه انقلاب نپیوسته اید،توبه کنید...

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 25 شهریور 1396 03:13 ب.ظ
I do believe all the concepts you have presented to your post.

They are very convincing and can certainly work. Still,
the posts are very short for newbies. Could you please extend them a little
from subsequent time? Thanks for the post.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
 
 
 
<bgsound src="http://alborz.basij.ir/sites/default/files/tahrim.mp3" loop="infinite">