تبلیغات
سوپر مبارز - ابتذال در تخریب،در اردوگاه رسانه ای اصلاح طلبان!؟
 
سوپر مبارز
قال الله تعالی:«...والذین جاهدوا فینا لنهدینهم سبلنا...»
درباره وبلاگ


سلام ما اومدیم مبارزه.هل من مبارز؟؟؟؟

مامور مخصوص حاکم بزرگ...

یه مبارز استشهادی با سری بشدت سودایی وزبانی سرخ...به رنگ خون شهید

خلاصه میخوام دوست یا دشمن جدید پیدا کنید.بستگی داره مستکبر باشید یا مستضعف یا مبارز...تاحالا مطالعتون کردم از این به بعد وراندازتون میکنم وشما منو مطالعه کنید...دوران جنگ بچه بودم ولی حالا یه مبارز شدم و افتادم به جون دشمنای اسلام و انقلاب اسلامی و انشالله خاری در چشم اسراییل و استخوانی در گلوی آمریکا وانگلیس و...وعصای دست موسای زمان،ولی عزیزتر ازجان بسیجیان عالم،آسیدعلی آقای خامنه ای.باشد که باعث معجزه شویم و سامری های جهان را بشدت برنجانیم...بحول و قوه الهی آمده ایم و سربند یازهرایمان نشان قوت ماست...یاعلی مدد

مدیر وبلاگ : alireza mobarez
نویسندگان
نظرسنجی
سطح مطالب این وبلاگ را در چه حدی می بینید؟


سعید جلیلی با توجه به مبانی انقلاب،مورد تایید امام و رهبری است


گفتمان اصلاحات که صدای اخلاق،اخلاق آن ها گوش فلک را پر کرده است، از آن جایی گفتمان انقلاب اسلامی را علی رغم تحلیل های پیش از انتخاباتی خود صاحب پرچم دیده اند، دست به عملیات انتحاری زده و فارغ از هرگونه اخلاق رسانه ای،مثل همیشه در ایام رقابت دست به تخریب رقیبان جدی خود زده اند. کجاست آن اخلاقی که همیشه برایش سینه چاک می کردید؟ چرا بازهم با رسانه های بیگانه مثلBBC وCNN هم صدا شده اند و اینبار سیبل ضربات و گلوله هایشان،سعید جلیلی است. البته بقول شاعر:آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت...دیگر این حربه ها جواب نمی دهد. حضرت امام(رحمه) و حضرت آقا سیدعلی خامنه ای(دامت برکاته)،مسیر را مشخص کرده اند. هرگاه دیدید که دشمن کسی را که براساس اصول انقلابی و اسلامی گام بر می دارد و گفتمان انقلاب را به یدک می کشد، توسط بیگانگان دشمن سیرت،تخریب و مورد اهانت قرار می گیرد این همان علامت سلامت و صلاحیت آن شخص است و البته عکس مطلب هم صادق است که هرگاه دشمن کسی را تبلیغ یا تایید کرد،بایستی ببیند که به قول حضرت آقا چه غلطی کرده است که دشمن در وصفش زبان به مدح می گشاید...با این اوصاف سعید جلیلی را می توان گزینۀ مورد تایید انقلاب و امام و آقا نامید...در ذیل گزیده ای از ابتذال در رسانه ها و تبلیغات اصلاح طلب را می توانید مشاهده کنید...


انتشار شایعاتی مبنی بر اینکه؛ جلیلی نهایتا به نفع قالیباف کنار خواهد کشید، جلیلی گزینه اصلی جریان انحرافی می باشد و ... این روزها به گونه ای اوج گرفته است که دست پلید خناسان تفرقه افکن را در این میدان به وضوح می توان دید.

سرویس سیاسی بی باک: هنوز گزینه نهایی حامیان گفتمان انقلاب اسلامی مشخص نشده بود که موج حملات علیه جلیلی و لنکرانی آغاز شد و هر دوی این گزینه ها مورد حمله و هجمه گسترده ای از سوی مخالفان قرار می گرفتند.
 
جلیلی همچون سایر کاندیداهای گفتمان انقلاب اسلامی از همان ابتدای کار از قدرت و کاندیداتوری فراری بود. جلسه سه ساعته لنکرانی با جلیلی برای متقاعد کردن او بی نتیجه ماند و دو طرف دیگری را اصلح از خود معرفی می کردند و اصرار داشتند که این بار سنگین مسئولیت را دیگری بپذیرد.
 
چندی بعد به دلیل عدم توانایی لنکرانی برای متفاعد کردن جلیلی برای ثبت نام در انتخابات، لنکرانی بعتوان گزینه نهایی جبهه پایداری انقلاب اسلامی معرفی شد.
 
همان کسانی که تا دیروز علیه هر دوی جلیلی و لنکرانی لجن پراکنی می کردند، وقتی از عدم حضور جلیلی در عرصه کاندیداتوری مطمئن شدند، حملات خود را علیه لنکرانی به عنوان گزینه نهایی جبهه پایداری آغاز کردند و در مقابل به دفاع از جلیلی پرداختند و جبهه پایداری را به دلیل عدم انتخاب جلیلی مورد ملامت قرار دادند.
 
حضور یکباره هاشمی رفسنجانی در وزارت کشور و انتشار برخی اخبار مبنی بر احتمال رد صلاحیت لنکرانی، جلیلی را وادار کرد تا به عنوان دیگر پرچمدار گفتمان سوم تیر وارد میدان شود. تفرقه افکنان برای دلسردی نیروهای انقلاب از انشقاق گسترده در بین حامیان گفتمان سوم تیر خبر می دادند اما دکتر باقری لنکرانی، گرینه معرفی شده از سوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در همان ایام صریحا اعلام کرد که ما برای انتخابات 92 از سوی گفتمان انقلاب تنها یک پرچم دار خواهیم داشت و در بین کسانی که ثبت نام کرده اند با دکتر جلیلی قرابت گفتمانی داریم و نسبت به بقیه گفتمان ها نقد داریم و بنده با جلیلی به هیچ وچه رقابت نخواهم کرد.
 
مخالفان جلیلی و لنکرانی در این شرایط بار دیگر رنگ عوض کردند و ضمن ادامه حملات خود علیه لنکرانی، دست از حمایت های چند روزه خود به نفع جلیلی نیز برداشتند.
 
انصراف دکتر باقری لنکرانی از کاندیداتوری به نفع دکتر سعید جلیلی، شوک بزرگ دیگری را در بین مخالفان گفتمان انقلاب اسلامی ایجاد کرد و کسانی که تنها امیدشان را در اختلاف افکنی بین نیروهای انقلاب و حامیان گفتمان سوم تیر می دیدند، تنها راه چاره را در تخریب دکتر جلیلی دیدند.
 
انتشار شایعاتی مبنی بر اینکه؛ جلیلی نهایتا به نفع قالیباف کنار خواهد کشید، جلیلی گزینه اصلی جریان انحرافی می باشد و ... این روزها به گونه ای اوج گرفته است که دست پلید خناسان تفرقه افکن را در این میدان به وضوح می توان دید.
 
روزنامه اصلاح طلب آفتاب، جلیلی را بعنوان گزینه نهایی احمدی نژاد معرفی کرد و در صفحات هشت و نه شماره امروز خود حسابی به این موضوع پرداخت.
 
 
 
روزانامه دیگر رسانه مخالف گفتمان سوم تیر نیز سعی کرد  همین خط را با تیتر " رونمایی از نسخه جدید احمدی نژاد" دنبال کند.

اینکه کسی در برخی ابعاد شبیه احمدی نژاد باشد نقطه ضعف او و مایه تخریب و دستمایه تضعیف او نخواهد بود. احمدی نژادِ 84 مورد علاقه مردم بود و با منش مستقل و رفتارهای ساده زیستانه و آرمانی اش آراء مردم را کسب کرد. احمدی نژادِ 84 تا سالها بعد مورد تایید رهبری و حمایت  و لطف و مهربانی ایشان بوده است.
اما از آن جهت این تشبیه را اجحاف در حق جلیلی می دانم که ویژگی ها  و برجستگی های منحصر به فرد او هم در این تشبیه نادیده گرفته می شود. جلیلی واقعا  یک دانشمند در حوزه علوم اسلامی و سیاست شیعی و حوزه بین الملل است. به نظرم احمدی نژاد این ابعاد برجسته  نظری و فرهنگی و گفتمانی جلیلی را ندارد.

 
 
 
روزنامه شرق نیز به نقل از باهنر سعی کرد، تائید صلاحیت جلیلی را مشکوک بخواند و به نوعی وانمود کند که نظام در قبال رد صلاحیت مشایی حاضر به تائید صلاحیت جلیلی شده است!(متاسفم آقای باهنر که اینهمه یا از سر ساد لوحی و یا از سر... مورد سوءاستفادۀ دیگران قرار میگیری!!!؟)
 
 
 
روزنامه مردم سالاری نیز با انتشار مطلبی تحت عنوان " حضور دولتی ها در نشست انتخاباتی جلیلی" همین خط را به نوعی دنبال کرد.
 
 
 
از سوی دیگر شایعات گسترده ای مبنی بر کناره گیری جلیلی به نفع قالیباف در حال انتشار می باشد. با کنار هم قرار دادن این شایعات پر از تناقض پر واضح است که تنها هدف این رسانه ها و شایعه پراکنان از این اخبار و گزارشات، ایجاد انشقاق در بین حامیان گفتمان انقلاب اسلامی می باشد.
 
به هر حال، جلیلی تا به امروز کارنامه موفق و قابل قبولی را از خود برجای گذاشته است و وظیفه نیروهای انقلاب نیز حمایت از چنین گزینه هایی می باشد. البته پرواضح است که نیروهای انقلاب همواره نشان داده اند که با هیچ فردی تا ابد عقد اخوت نبسته اند و همواره بر اساس حال فعلی افراد تصمیم می گیرند.
نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها : سعید جلیلی، BBC، CNN، ابتذال در تبلیغات، گفتمان انقلاب، روزنامه های اصلاح طلب، اردوگاه دشمن،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
 
 
 
<bgsound src="http://alborz.basij.ir/sites/default/files/tahrim.mp3" loop="infinite">